Fluturimet e “pëllumbave” kryeministrore

Nga Iva V.GRILLO

Nuk qenkan rritur shpenzimet e udhetimeve te Kryeministrit & gruas, jo sepse nuk jane rritur…por sepse i paguan Drejtoria e Sherbimeve Qeveritare.

Drejtoria e Sherbimeve Qeveritare “nuk ia tregon as varrit” shpenzimet e udhetimeve me charter-a, sepse ajo çka paguajne shqiptaret me taksat e tyre na qenka konfidenciale…

Nderkohe, prokuroria fle…fajin e paska opozita… dhe “çifti i pellumbave” vazhdon fluturimet.

#StopFarsesRama

About Redaksia

Check Also

Pse nuk u ftuan presidentët në mbledhjen e parlamenteve?!

Nga Enver BYTYÇI Ja më në fund u mblodhën “etërit” e kombit në sallën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.