Vdekja e 48-vjeçares në zyrën e kryebashkiakes, Baçi: I plasi zemra nga hallet dhe vuajtjet

Nga Luan BAÇI

Në foto lart kryetaria e bashkise Lushnje, e qeshur dhe e lumtur, në këto moment “e zënë” më shumë punë, për të pergatitur deklaraten, dhe mashtruar publikun, mbi ngjarjen e rëndë, të ndodhur dje në ambjentet e bashkisë që ajo drejton!

Ngjarja ka ndodhur dje, qytetares Shpresa Cani, i plasi zemra, nga hallet dhe vuajtjet, nga pa mundësia, për të jetuar, nga nëpërkëmbja dhe harbuteria e ketij pushteti!

Për habinë e të gjithëve, ngjarja ndodhi dje dhe vetëm sot, bëhet e dijtur!

Pse policia nuk ka reaguar në momentin që ka ndodhur ngjarja?

Po vet bashkia pse sot, bëhet gati per deklaratën, çfarë fshihet pas kësaj vonese?

Janë me mijra qytetarë, që vuajnë padrejtesitë e ketij pushteti, të varfër, të nëpërkëmbur, të harruar dhe të stresuar nga veshtirësitë e jetës!

Ngushellime familjes dhe të afërmëve të së ndjerës!

About Redaksia

Check Also

Afera “5D”/ Këlliçi: Prokurori Braho po kursen kreun e organizatës kriminale Erion Veliaj!

DEKLARATA E ANËTARIT TË KRYESISË SË PD, BELIND KËLLIÇI: Të nderuar qytetarë, Po bëhen tashmë …

Leave a Reply