U pajtua gjë Yuri me Taulant Ballën?

Nga Ylli MANJANI

U pajtua gjë Yuri me Taulant Ballën?

Di gjë njeri?

Qëkur një i paraburgosur hodhi fjalë se si, përse e nga kush mund të jetë vrarë avokat Ravik Gurra, doli llafi që Yuri nuk takon më Taulantin. Asnjë nga Ambasada nuk lejohet ta takojë madje. Kështu u fol…

Ndoshta është thashethem, por në realitet kemi ca kohë që nuk i kemi parë të takohen. Ndaj pyeta…

About Redaksia

Check Also

Që të mos jemi hipokrit me veten, debitor me historinë dhe hileqar me Zotin

  Alfons Grishaj Largimi në jetën tjetër të personaliteteve politike, shkencore, letrare artistike etj shoqërohet …

Leave a Reply