News

Muçollari: Me Erion Veliajn kryebashkiak Tirana e ka ulur gjelbërimin dhe ka rritur betonizimin e qytetit

DELKLARATA E ANËTARIT TË KRYESISË SË PD, GRIGELS MUÇOLLARI: Tirana jonë, që Erion Veliaj thotë se e ka rrethuar me pyll orbital, është qyteti me uljen më drastike të gjelbërimit në Ballkan. Sipas një raporti të sapodalë të Bankës Botërore, Beogradi, Shkupi, Sarajeva dhe Prishtina e rritën sipërfaqen e gjelbër …

Read More »

Arratisja drejt lirisë

Agim Xh. Deshnica -Tregim- Ngjyrimet e vjeshtës shtriheshin në ultësira, ashtu si mjegullat e largëta zbardhnin përgjatë kreshtash e në maja malesh. Ishin kohë të turbullta me lajme të frikshme. Veriu i Shqipërisë, i dëgjuar në Europë për bukurinë e madhështinë e bjeshkëve, ngjante midis reve me një burg graniti, …

Read More »

Si po na ndryshojnë të drejtat

Nga Redin HAFIZI Sot Amerika dhe idetë e saj të lirisë e demokracisë janë nën një sulm të ashpër dhe çdo gjë bëhet në emër të parimeve ku Amerikanët besojnë. Pra ka një forcë që po i thotë botës se ku besojnë Amerikanët nuk është e drejtë, duke na e …

Read More »

Ahmetaj: Kur ta kuptojnë shqiptarët se partia është gjë tjetër dhe Edi Rama gjë tjetër do të jetë vonë

Ish-zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj tha se, në mbledhje të kryesisë Edi Rama tha; u kërkoj ndjesë shqiptarëve, nënave dhe motrave, por edhe të gjithë qytetarëve, ka përdorur shprehjen; do të shkojë në të s’ëmës ai që prish unitetin e partisë. Ai tha se ky ishte një kërcënim që po i bëhej …

Read More »

Ahmetaj: Rama ka dhënë tokën, detin dhe lejet pasi ka ngrënë qofte te veranda

Ish-zv/kryeministri Arben Ahmetaj ka demaskuar Edi Ramën. Sipas tij, Rama ka dhënë tokën, ajrin, detin, dhe leje duke ngrënë qofte te veranda. Çim Peka: Jeton në një shtëpi bashkie, ndërkohë që Altin Dumani i ka bërë kërkesë Facebook për FB tuaj dhe nuk i paska bërë bashkisë së këtij qyteti …

Read More »

Si “Neni 55” dikur, ndryshimet në Rregullore!

Nga Tritan SHEHU Rama drejt “Grushtit te shtetit” me keto “ndryshime”, aspak figurativ ky percaktim. Ndersa partneret po bejne “gjumin letargjik”! Shkaterrojne perfundimisht parlamentarizmin keto pacavure te paraqitura nga rregjimi. Synojne te nxjerrin opoziten jashte nga Parlamenti. Ose te kene deputete “kukulla” ne ate salle. Dhe kjo tentohet te realizohet …

Read More »

Mostbet Canlı Casıno ve bahıs 2022 — Slot bahis sitesii

Menü Mostbet Para Yatırma Bonusu Mostbet Casino Üyelik İşlemleri Mostbet Giriş Adresi – Mostbet Giriş Yap Mostbet Lisans Bilgileri⬆️ BlackJack Mostbet Oyun Siteleri 2021 Mostbet Güncel Giriş Adresleri Mostbet Güncel Giriş Özellikleri Mostbet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır? Mostbet Yorumlar ve Şikâyetler Mostbet çevrimiçi, sabit oranlar, alt/üst ve benzeri dahil olmak …

Read More »

1xBet Canlı Casino oyunu | Güncel Destek 7/24

Menü 1xBet Güncel Giriş Sunulan Bonus İmkanları 1xBet Kazanmak Kategori 1xBet Güvenilir mi 1xBet Casino Hakkında Bilgiler 1xBet T rkiye – 1xBet Giriş G ncel Site Adresi 2020 1xBet Güncel Adres Ve 1xBet Bonus Hizmetleri 1xBet Giriş Canlı 1xBet İncelemesi 1xBet Canlı Bahis ve Canlı Casino Sitesi 1xBet Mobil Güvenli …

Read More »